Servis Ekipmanları - Elektrikli Kova Tipi Gres-Sıvı Yağ Sistemleri

  • pic1
   Mobil Elektrikli Gres Pompası


   ALL-10 Mobil serisi ürünler, mobil yağlama amaçlı olarak üretilmiş pistonlu tip pompalardır. Gövdesi üzerine monte edilerek kullanılan ve basınçlı yağ çıkışını gerçekleştiren pompa elemanları bulunmaktadır. Bu pompa elemanları istenilen yağ çıkışı sayısına göre 1 ile 6 adet arasında pompaya eklenebilmektedir. İstenildiğinde pompa elemanı sayısı 9 adete kadar çıkartılabilir.
   Yağ haznesi, pompa içerisindeki yağın miktarı dışardan kolaylıkla görülebilmesi için şeffaf polikarbonat malzemeden yapılmıştır. Hazne kapasite miktarları 10 litre olarak hazırlanabilir. Pompanın veya yağın, görülmesi mümkün olmayan yerlere montaj yapıldığı durumlarda, opsiyonel olarak sunulan ALLFETT Seviye İkazı ile yağın durumu elektronik olarak takip edilebilmektedir. Pompa üzerine istendiğinde eklenebilen kilitli ve kilitsiz olmak üzere iki değişik kapak tipi bulunmaktadır. Bu kapaklar ile üstten dolum yapılabilmektedir.

  • pic1
   Mobil Elektrikli Gres Pompası (AC Volt)

   ALL-5 MOBİL AC serisi ürünler, yağlama amaçlı olarak üretilmiş pistonlu tip pompalardır. 16 ya da 20 litrelik standart gres ambalaj kovalarını hazne olarak kullanmaktadır. Pompa tek yağ çıkışına sahiptir. Hava ile çalışan muadil ürünlere göre çalışmak için bir kompresöre ihtiyaç duymaması sayesinde kullanım maliyeti düşüktür.
  • pic1
   Mobil Elektrikli Gres Pompası (DC Volt):

   ALL-5 MOBİL DC serisi ürünler, yağlama amaçlı olarak üretilmiş pistonlu tip pompalardır. 16 ya da 20 litrelik standart gres ambalaj kovalarını hazne olarak kullanmaktadır. Pompa tek yağ çıkışına sahiptir. Hava ile çalışan muadil ürünlere göre çalışmak için bir kompresöre ihtiyaç duymaması sayesinde kullanım maliyeti düşüktür. 

    

     
     
     

Options

shadows: