LUBMATIC Standart DC

  • pic1
   Detaylı Bilgi / Opsiyonlar

   LUBMATIC Standart serisi ürünler, sıvı yağlama amaçlı olarak üretilmiş pistonlu tip pompalardır. Gövdesi üzerine monte edilerek kullanılan ve basınçlı yağ çıkışını gerçekleştiren 2 adet pompa elemanı bulunmaktadır.


   PLC gibi kontrol ünitelerinden komut alabilmesi için bir elektronik kart ile donatılmıştır. Bu kart ile arıza ve alarm sinyalleri ile birlikte seviye ikazı da alınabilmektedir.


   Yağ haznesi, 3 litrelik tiplerde pompa içerisindeki yağın miktarı dışardan kolaylıkla görülebilmesi için şeffaf polikarbonat malzemeden yapılmıştır. 6 ve 10 litrelik hazneler sac malzemeden yapılmaktadır. 

      • Motor Tipi 24 V DC
   Çalışma Basıncı 20 bar.
   Max. Basınç 100 bar.
   Koruma Sınıfı IP 54
   Yağ Sınıfı Sıvı Yağ - Sıvı Gres (NLGI 0000)
   Pompa Elemanı Deplasmanı 345 cm³ / dakika
   Çalışma Sıcaklığı -25C° - + 80C°
   Hazne Kapasiteleri 3 - 6 - 10 Litre

   ÜRÜN NUMARASIVOLTAJ HAZNE KAPASİTESİÇIKIŞ SAYISI
   10 24 ST 01 24 V DC 3 Litre 1 Adet
   10 24 ST 06 24 V DC 6 Litre 1 Adet
   10 24 ST 10 24 V DC 10 Litre 1 Adet
  • ÇALIŞMA PRENSİBİ :

   pic1 Pompa gövdesi içerisinde bulunan eksantriğin dönüş hareketi, yay çekişli pompa elemanı pistonlarına hareket vermektedir. Bu hareket ile hazne içerisindeki yağ pompa elemanı emiş deliklerinden geçerek piston baskısı ile basınca ulaşmaktadır. Bu basınç ile birlikte pompa elemanı çıkışından gelen yağ, dahili yağ hattından geçerek pompa çıkışına gelmektedir. Çıkış hattı üzerinde bulunan by-pass sistemi sayesinde pompa ile birlikte by-pass sistemli dağıtıcılar kullanılabilmektedir.


Options

shadows: